VIDEÓK

Bemutatkozó film

A bemutatkozó filmben pillanatképeket láthatnak az iskolában folyó szakmai munkáról:

Boszorkánytánc 2015. február 14.

A pedagógusok tánca a jótékonysági esten.

"Az év diák költője 2014." pályázat

Borsodi Eszter, iskolánk 4.a osztályos tanulója nyerte "Az év diák költője 2014." pályázaton a 6-9 éves korosztály I. helyezését. A Telekeszi riportját Dobay Márta készítette.

Projekthét 2014. május

A projekthét minden évben változatos programot nyújt a gyerekeknek. Idén két témát dolgoztunk fel, az alsósok a néphagyományokkal, a felsősök a magyar világörökségekkel ismerkedtek. A Telekeszi összefoglalóját Dobay Márta készítette.

Szent István Gála 2012. április 21.

Gálaműsor iskolánk tehetséggondozó foglalkozásainak bemutatkozásával:

Iskolai ünnepi műsor 2012. március 15.

A március 15-i ünnepi műsor felvétele:

Bemutató óra 2011. november 11.

A Dunakeszi Pedagógiai Napok keretében tartott bemutató óra, tanít: Palkóné Pekár Erika:

II. Dunakeszi Lecsófesztivál 2011. szeptember 10.

Az iskola hagyományos családi napja keretében rendezett program:

Szent István Gála 2011. április 2.

Gálaműsor iskolánk tehetséggondozó foglalkozásainak bemutatkozásával:

Kistérségi országismereti vetélkedő 2011. március 2. és 7.

Iskolánk hagyományos angol és német nyelvű kistérségi versenye. (Telekeszi TV felvétele):

Kiselőadók fóruma 2010. december 9.

Iskolánk hagyományos kistérségi versenyéről Bányavári Péter készített öszeállítást:

Bemutató óra 2010. november 19.

A Dunakeszi Kistérségi Pedagógiai Napok keretében Torda Ilona tanárnő magyar órát tartott 6.a osztályos tanulóinkkal:

Iskolanap 2010. október 15.

Hagyományos iskolanapi rendezvényeinkről Dobay Márta, a Telekeszi munkatársa készített összeállítást:

Emlékfutás 2010. október 6.

Emlékfutást szerveztünk a 13 aradi vértanú tiszteletére a város iskoláinak részvételével:

Lecsófesztivál 2010. szeptember 11.

Az iskola hagyományos családi napja keretében rendeztük meg az I. Dunakeszi Lecsófesztivált. A programról Dobay Márta, a Telekeszi munkatársa készített összeállítást:

Jótékonysági bál 2010. április 10.

Az idei jótékonysági bál nyitótánca nyolcadikos tanulóink előadásában:

Jótékonysági bál 2010. április 10.

Az idei jótékonysági bál éjféli meglepetése a szülők tánccsapatának pomponos bemutatója volt:

Idegen nyelvi országismereti versenyek 2010. március

Angol és német nyelvű országismereti versenyeink riportfilmje. Az összeállítást Dobay Márta (Telekeszi) készítette:

Családi nap 2009. szept. 11.

Vidám nyárbúcsúztató családi napunk pillanatképei:

Kiselőadók fóruma 2009. dec. 9.

Iskolánk 26 éve megrendezett, régi hagyományokkal rendelkező kistérségi versenye. Az összeállítást Dobay Márta (Telekeszi) készítette:

Jótékonysági operett est 2009. okt. 17.

A Dunakeszi Szent István Általános Iskoláért Alapítvány által szervezett jótékonysági operett esten a neves művészek mellett a szülők tánckara is fellépett: