ELSŐ CSALÁDI NAPUNK

2008. április 5-én városunkban elsőként rendeztük meg iskolánk családi napját. A szülők és a pedagógusok közös összefogásával valósult meg ez az esemény.

A programok 10 órakor kezdődtek, a műsorban diákok, tanárok és szülők táncoltak.

A tanárok és diákok közös csoportja a HAIR c. musical-ből adott elő egy részletet.

Változatos, gazdag programot biztosítottunk a gyerekeknek és szüleiknek. Kézműves foglalkozáson vehettek részt az érdeklődők: nemezelés, gyöngyfűzés, gyöngyvasalás, csipeszbáb-készítés, arcfestés.

A mozgékonyak sportversenyekben tehették próbára ügyességüket és erejüket. Jó volt látni az együtt versenyző gyerekeket és szülőket.

A bátrabbak lovagolhattak is, a kalandos kedvűek pedig az íjászbemutató után megmutathatták célbalövő tudományukat.

A szorgos kezek folyamatosan készítették délelőtt a lepényeket, délután pedig a desszertet.

Délre elkészült az ebéd, melyet Iványi nagypapa főzőtudományának köszönhettünk. A nagy roham után csak az üres üstök maradtak.

Mindenki nagyon jól érezte magát, ezért ezzel az első alkalommal hagyományt szeretnénk teremteni.