KÜLFÖLDI TANULMÁNYUTAK

Iskolánkban több éves hagyomány, hogy az idegen nyelvet tanuló diákok a tanév során egyhetes tanulmányúton vehetnek részt. A németet tanulók Ausztriába vagy Németországba, az angolul tanulók Angliába utazhatnak. A tanulmányút során a diákok megismerkedhetnek a célország kulturális nevezetességivel, természeti látványosságaival, illetve nyelvi foglalkozásokon vesznek részt.

BESZÁMOLÓK ÉS FÉNYKÉPEK A TANULMÁNYUTAKRÓL

2015. Innsbruck

In diesem Jahr sind wir nach Tirol gefahren. Hier sind viele Berge mit Schnee. Unser Hotel war in Weer und unsere Schule in Hall in Tirol. Österreich ist schön und modern, mir hat sehr gefallen. In Innsbruck haben wir das Goldene Dachl gesehen, das hat mir am besten gefallen. Ich war immer seeeehr müde.

Égi Zsófi 8.b

2015. London és környéke

We spent one week in England in May. It was a very tiring but a beautiful trip. We was in Brussels and we saw Paris. 16 students, 3 teachers and 2 parents was traveling from our school. We saw the Big Ben, the Tower, and we traveled with the London Eye. We slept in mobile homes not too far from London. Our favourite program was the Madame Tussauds. We made a lot of pictures there.

8.a-s lányok

2013. London