TANÁRAINK

Tanáraink a 2017/2018. tanévben:

Laczkovich Krisztina - igazgató

Bárdfalviné Juhász Tünde - alsós igazgatóhelyettes

Deézsiné Telek Ágnes - felsős igazgatóhelyettes

 

Ádám Balázs - történelem, földrajz, 8.b oszt.f.

Asztalosné Gáborik Gabriella - angol

Balogné Tolnai Kinga - testnevelés

Bánfai Zoltán - tanító, 1.a oszt.f.

Bánfai-Németh Judit - magyar, 17. napközis csoport

Bánné Csák Júlia - magyar, 5.c oszt.f.

Bartalné Nagy Szilvia - tanító, 4.c oszt.f.

Bartus Kinga - tanító, angol

Bátoriné Murányi Mónika - testnevelés, 6.b oszt.f.

Benkő Marianna - angol-történelem, 5.d oszt.f.

Bernáth Réka - fejlesztő pedagógus

Bodnárné Mócsán Éva - német

Borsosné Kun Mária - tanító, 14. napközis csoport

Botos Nóra - angol

Botosné Varga Sára - tanító, 2.d oszt.f.

Duszáné Majtényi Alice - rajz, természetismeret, földrajz, 5.a oszt.f

Eper András - tanító, 15. napközis csoport

Farkas Szilvia - tanító, 9. napközis csoport

Feketéné Cziczás Erzsébet - tanító, 1.b oszt.f.

Flaskayné Neufeld Edit - tanító, 2.a oszt.f.

Fullajtár Istvánné - tanító, 2. napközis csoport

Gajdos Gáborné - tanító, 4.b oszt.f.

Gara Eszter - tanító, 2.c oszt.f.

Gergely Edina - tanító, 13. napközis csoport

Gulyás Ildikó - tanító, 1.d oszt.f.

Jónyer Angéla - tanító, 3.d oszt.f.

Juhász Szilvia - magyar, tanító, 9. napközis csoport

Kasza Veronika - tanító, 11. napközis csoport

Kovácsné Farkas Judit - kémia, biológia, természetismeret, 7.a oszt.f.

Kozsánné Tóth Marianna - magyar

Majtényi Erzsébet - matematika, 7.b oszt.f.

Mák István - ének, 18. napközis csoport

Máténé Kocsis Nóra - tanító, 3.b oszt.f.

Oláh Zsuzsanna Dorka - tanító, 4. napközis csoport

Palkóné Pekár Erika - tanító, 1.c oszt.f.

Pataki Anikó - matematika

Pataki Katalin - angol, tanító, 1. napközis csoport

Péczné Veresegyházy Éva - tanító, 4.a oszt.f.

Pleskó Andrea - matematika, könyvtáros tanár, 6.a oszt.f.

Pócsi Krisztina - tanító, 6. napközis csoport

Rádainé Németh Hedvig - matematika, fizika, informatika, 8.a oszt.f.

Rétváriné Mészáros Mária - tanító, 3.a oszt.f.

Simonné Leé Katalin - tanító, 12. napközis csoport

Szántó-Horváth Marianna - tanító, 2.b oszt.f.

Szimonné Terczán Erika - tanító, 3. napközis csoport

Szücs Gyöngyi - tanító, 5. napközis csoport

Telekné Nász Eszter - természetismeret, 5.b oszt.f., 16. napközis csoport

Tóth Éva - tanító, 7. napközis csoport

Tóth Rita - technika

Urbancsek Katalin - tanító, 8. napközis csoport

Vígh-Németh Nóra - tanító, 3.c oszt.f.

 

Nevelő-oktató munkát segítők:

Bigda Ferencné - iskolatitkár

Simeoli-Sógorka Klára - iskolatitkár

Galbácsné Domokos Ágnes - pedagógiai asszisztens

dr. Patakiné Füredi Szilvia - pedagógiai asszisztens

Szatvári Máté Gyula - rendszergazda