TANÓRÁN KÍVÜLI TEVÉKENYSÉGEK

Szakköri foglalkozások a 2016/2017-es tanévben

Alsó tagozat

Pataki Katalin - Angol szakkör (1. c, 2.a)

Vígh-Németh Nóra - Angol szakkör (2. b)

Vígh-Németh Nóra - Angol szakkör (2. c)

Péczné Veresegyházy Éva - Angol szakkör (1. a, 1.b)

Bodnárné Mócsán Éva - Német szakkör (2. a-b)

Gara Eszter - Német szakkör (1. a-c)

Gara Eszter - Német szakkör (1. b

Tóth Rita - Kézműves szakkör (3-4. évf.)

Flaskayné Neufeld Edit - Szivacskézilabda, DSE (1. évf.)

Povázsai György Kézilabda - (2-3-4. évf.)

Rétváriné Mészáros Mária - Pompon aerobic, DSE (1-4. évf.)

Karlbauer Bálint - Labdarúgás, DSE (1-2. évf.)

Karlbauer Bálint - Labdarúgás, DSE (3-4. évf.)

Poholányi Viktor - Tollaslabda (2-4. évf)

Feketéné Cziczás Erzsébet - Múzeumbarátok köre (3-4. évf.)


Felső tagozat

Kovácsné Farkas Judit - Kémia szakkör (7-8. évf.)

Kovácsné Farkas Judit - Elsősegélynyújtó szakkör (5-8. évf.)

Bánné Csák Júlia - Magyar előkészítő (8. évf.)

Duszáné Majtényi Alice - Rajz szakkör (5-8. évf.)

Juhász Terézia - Zenés bábszíntársulat (5-6. évf.)

Karlbauer Bálint - Labdarúgás, DSE (5-8. évf.)

Ádám Balázs - Helytörténeti szakkör (5-7. évf.)

Bátoriné Murányi Mónika - Röplabda, DSE (5-8. évf.)

Bátoriné - Ugrálókötél

Pleskó Andrea - Matematika előkészítő (8. évf.)

Tóth Rita - Kézműves (5-7.)


Jelentkezés esetén a részvétel egész évben kötelező.


Versenyfelkészítés a 2016/2017-es tanévben

Városi matematika verseny

Kiselőadók Fóruma

Kazinczy-szépkiejtési verseny

Iskolai vers- és prózamondó verseny

Bolyai Anyanyelvi Verseny

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Bolyai Matematika Csapatverseny

Simonyi Anyanyelvi verseny

Zrínyi Matematika Verseny

Kenguru Matematika Verseny

Garay Matematika Verseny

Gérecz Attila szavalóverseny

Angol ország-ismereti verseny

Német ország-ismereti verseny

HEBE német levelezős verseny

Helytörténeti vetélkedő

Elsősegély-nyújtó verseny

Bendegúz levelező verseny

Október 6-i emlékfutás

Futasuli

Atlétika diákolimpia

Sződi mezei futóverseny

Futakeszi

Sárkányhajó bajnokság

Kvalitás levelezős verseny

Orchidea Pangea Matematika verseny

Lábtengó versenyv

Medve szabadtéri matematika verseny

Tiéd a szótár

MM Publications angol és német versernye

Országos angol verseny