TANÓRÁN KÍVÜLI TEVÉKENYSÉGEK

Szakköri foglalkozások a 2017/2018-as tanévben

Alsó tagozat

Élményszakkörök:

Simonné Leé Katalin - Mese és betűbarátok (3-4.évf.)

Oláh Dorka - Színezd ki! Mese (1-2. évf.)

Juhász Szilvia - Játék és mese (3-4. évf.)

Máténé Kocsis Nóra - Kézműves (3-4. évf.)

Feketéné Cziczás Erzsébet - Origami (1-2. évf.)

Gergely Edina - Kézműves-rajz (3-4. évf.)

Bartalné nagy Szilvia - Gyöngyvarázs (1-4. évf.)

Tóth Éva - Madarász-Kertész (1-4. évf.)

Fullajtár Istvánné - Mese-diavetítés (1-4. évf.)

Farkas Szilvia - Társasjáték (1-4. évf.)

Eper András - Fakabát (3-4. évf.)

Urbancsek Katalin - Kézműves (1-2. évf.)

Gulyás Ildikó - Csodálatos állatok (1-4. évf)

Farkas Szilvia - Énekkar (1-4. évf)

Tóth Rita - Kézműves (3-4. évf.)

  

Sportszakkörök:

Jónyer Angéla - Röplabda 3-4.évf.

Flaskayné Neufeld Edit - Szivacskézilabda 2. évf.

Rétváriné Mészáros Mária - Pompon 1-2. évf.

Rétváriné Mészáros Mária - Korfball

  

Sportszakkörök külsős oktatókkal:

Poholányi Viktor - Tollaslabda

Povázsai György - Kézilabda

Karlbauer Bálint - Foci

Ibrányi Márta - Kosárlabda


Felső tagozat

Rádainé Németh Hedvig mat. felvételi előkészítő 8.a

Kozsánné Tóth Marianna magyar felvételi előkészítő 8.a 8.b

Kozsánné Tóth Marianna tehetséggondozó szakkör 7.a 7.b

Kovácsné Farkas Judit kémia 7.a 7.b

Kovácsné Farkas Judit elsősegélynyújtó szakkör 7-8. o.

Duszáné Majtényi Alice rajz 5-8. o.

Bátoriné Murányi Mónika szertorna 5-8. o.

Balogné Tolnai Kinga kosárlabda 5-8. o.

Rádainé Németh Hedvig tehetséggondozás és korreptálás 6.b

Majtényi Erzsébet matematika felvételi előkészítő 8.b

Tóth Rita kézműves 5-7. o.

Duszáné Majtényi Alice tehetséggondozás 5-7. o.

Karlbauer Bálint foci 5-8. o.

Karlbauer Bálint foci 5-8. o.

Jónyer Angéla röplabda 5-8. o.


Jelentkezés esetén a részvétel egész évben kötelező.


Versenyfelkészítés a 2017/2018-as tanévben

Kiselőadók Fóruma

Kazinczy-szépkiejtési verseny

Iskolai vers- és prózamondó verseny

Simonyi Anyanyelvi verseny

Gérecz Attila szavalóverseny

Bolyai Csapatversenyek

Zrínyi Matematika Verseny

Orchidea Pangea Matematika verseny

Kenguru Matematika Verseny

Bárdos Történelem verseny

Helytörténeti verseny

Elsősegély-nyújtó verseny

Idegen nyelvi versenyek

Angol ország-ismereti verseny

Német ország-ismereti verseny

Angol szépkiejtési verseny

Megyei angol verseny

Október 6-i emlékfutás

Atlétika diákolimpia

Sárkányhajó bajnokság

Röplabda bajnokság

HEBE német levelezős verseny

HEBE angol levelezős verseny

HEBE matematika levelezős verseny

Kvalitás levelezős verseny

Bendegúz levelező verseny

Böngész Karácsonyi verseny