EREDMÉNYEINK

2016/2017. TANÉV

Tankerületi dicsérő oklevél

Bánné Csák Júlia, Bodnárné Mócsán Éva, Balogh-Baksza Anita, Feketéné Cziczás Erzsébet


Kvalitás Extra tanulmányi verseny - országos helyezések

2. hely: Borsodi Anna 3.a

7. hely: Pataki Barnabás 3.a

9. hely: Maszlik Alexa 3.a

10. hely: Gál Boglárka, Magyarovits Dóra, Vígh Dániel 3.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

 

4. hely: Horváth Nóra 2.c

8. hely: Benedek Blanka 2.c

Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra


Dunakeszi Város Pedagógiai Díja 2017.

Péczné Veresegyházy Éva


Labdarúgó Diákolimpia - körzeti 2. hely

2. hely: Szaniszló norbert, Csikós Erika, Ludvig-Mauer Zsolt, Kökény Szabolcs 6.b, Turjányi Marcell 6.a, Gémesi Gergő, Masson Péter 5.b, Beszteri Mór, Buttyán Péter, Péter Botond, Takács Dávid, Vida András, Zsombor Dénes 4.c

Edző: Karlbauer Bálint

FUTAKESZI városi futóverseny - 1., 2., 3. hely

1. hely: Avarkeszi Dóra 5.a

Testnevelő tanár: Balogh-Baksza Anita

 

2. hely: Harmati Ambrus 6.a

Testnevelő tanár: Bátoriné Murányi Mónika

 

3. hely: Győrffy Sára 7.a

Testnevelő tanár: Bátoriné Murányi Mónika

József Attila versmondó verseny - területi 1. éa 3. hely

1. hely: Borsodi Eszter 6.a

3. hely: Varga Virág 6.b

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

Kenguru matematika verseny - országos 13. hely

2. hely: Jenei Zita 3.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

Idegen nyelvi vers- és prózamondó verseny - megyei 2. és 3. hely

2. hely: Szeleczki Roland Áron 4.c

3. hely: Buttyán Péter Sámuel 4.c

Felkészítő tanár: Pataki Katalin

Kenguru matematika verseny - megyei 2. és 5. hely

2. hely: Jenei Zita 3.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

 

5. hely: Jenei László 5.a

Felkészítő tanár: Pleskó Andrea

Angol szépkiejtési verseny - területi 2. hely

2. hely: Arnold Adél Lídia 2.c

Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra

Petőfi vers- és prózamondó verseny - területi 2. hely

2. hely: Borsodi Eszter 6.a

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

Fazekas Kupa - városi 2. hely

2. hely: Kökény Szabolcs 6.b, Orosz Barnabás, Turjányi Marcell 6.a, Gémesi Gergő, Kovács Benjámin 5.b, Kökény Bálint, Péter Botond, Beszteri Mór, Jakocs Milán 4.c

Edző: Karlbauer Bálint

Labdarúgó Diákolimpia - körzeti 3. hely

3. hely: Johanesz Vince, Verdes Tamás 3.b, Bartal Kristóf, Sike Roland, Tóth Krisztián, Kovács Kristóf, Vándor Gergő 2.a, Kiss Csongor 1.c

Edző: Karlbauer Bálint

Labdarúgó Diákolimpia - körzeti 3. hely

3. hely: Kovács Benjámin, 5.b, Beszteri Mór, Buttyán Péter, Jánoska Vince, Jakocs Milán, Kökény Bálint, Péter Botond, Takács Dávid, Vida András, Zsombor DÉnes, Magyar Balázs 4.c, Bodor Levente 3.b

Edző: Karlbauer Bálint

Orchidea Pangea matematika verseny - megyei 1. hely

1. hely: Jenei László 5.a

Felkészítő tanár: Pleskó Andrea

Zrínyi Ilona matematika verseny - megyei 5. hely

5. hely: Jenei László 5.a

Felkészítő tanár: Pleskó Andrea

Kazinczy Szépkiejtési Verseny - megyei 2. és 3. hely

2. hely: Borsodi Eszter 6.a

3. hely: Hadadi Benedek 7.a

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

Bolyai Természettudományi Csapatverseny - megyei 3. és 6. hely

3. hely: Brenzovics Anna, Feri Panna, Fódi Barnabás, Vígh Lili 4.a

Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet

 

3. hely: Badruddin Márk Miron, Bencze Zsófia, Egri Márk, Győrffi Amália 6.a

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice, Kovácsné Farkas Judit

 

6. hely: Bakó András, Bibó Ágoston, Hadadi Benedek, Szőnyi Miksa 7.a

Felkészítő tanár: Rádainé Németh Hedvig

Futsal Diákolimpia 3. korcsoport - területi 3. hely

3. hely: Hudra András, Szaniszló Norbert, Ludvig-Maurer Zsolt, Kökény Szabolcs, Takács Marcell 6.b, Gémesi Gergő, Kovács Benjámin 5.b

Edző: Karlbauer Bálint

Futsal Diákolimpia 3. korcsoport - körzeti 1. hely

1. hely: Hudra András, Szaniszló Norbert, Csikós Erik, Ludvig-Maurer Zsolt, Kökény Szabolcs, Takács Marcell 6.b, Orosz Barnabás 6.a, Gémesi Gergő, Kovács Benjámin 5.b

Edző: Karlbauer Bálint


Kiskarácsony egyfordulós csapatverseny - országos 1., 3. és 4. hely

1. hely: Arnold Adél Lídia, Benedek Blanka, Forgács Ádám, Kardos Gergely Sámuel 2.c

3. hely: Acsai Anna, Budai Réka, Dobi Koppány, Dobsa Erik 2.c

Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra

 

3. hely: Fekete Hanna, Maszlik Alexa, Maczkó Alexandra, Borsodi Anna 3.a

4. hely: Novák Nina, Galyas Alex, Galyas Alesszia, Pistyúr Panka 3.a

4. hely: Pataki Barnabás, Érsek Maja, Vígh Dániel, Vig Zsombor 3.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

Gérecz Attila versmondó verseny városi 1., 2. és 3. hely

1. hely: Borsodi Eszter 6.a

1. hely: Varga Virág 6.b

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

 

2. hely: Avarkeszi Dóra 5.a

Felkészítő tanár: Juhász Szilvia, Deézsiné Telek Ágnes

 

3. hely: Bánfai Barnabás 4.a

Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - megyei 5. hely

A csapat tagjai: Brenzovics Anna, Kolossváry Blanka, Máté Boldizsár, Restás Lilla 4.a

Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet

Szent Mihály kupa - városi 2. hely

A csapat tagjai: Jónás Márk, Sidó Richárd 8.b, Juhász Bálint 7.b, Hudra András, Szaniszló Norbert, Csikós Erika, Ludvig-Maurer Zsolt, Kökény Szabolcs 6.b, Gémesi Gergő 5.b

Edző: Karlbauer Bálint

Bárdos labdarúgó kupa - városi 2. hely

A csapat tagjai: Kökény Bálint, Beszteri Mór, Jakocs Milán, Vida András, Takács Dávid 4.c, Kekecs Bence 5.a, Gémesi Gergő, Kovács Benjámin 5.b, Kökény Szabolcs 6.b

Edző: Karlbauer Bálint


2015/2016. TANÉV

Pedagógus napi kitüntetések

Juhász Terézia - Miniszteri Elismerő Oklevél


Vidáné Zara Edit - Pedagógus Szolgálati Emlékérem


"Kedvenc mesém" rajzpályázat - városi 1. hely, különdíjak

1. hely: Gál Boglárka 2.a

Különdíj: Magyarovits Dóra 2.a

Különdíj: Vig Zsombor Máté 2.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

Kvalitás Extra tanulmányi verseny - országos 1. hely

Szövegértés 1. hely: Gál Boglárka 2.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

Bendegúz Tudásbajnokság - megyei 2. hely

Szövegértés 2. hely: Borsodi Anna 2.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

"Tiéd a szótár" német nyelvi verseny - országos 3. hely

1. helyezett csapat tagjai: Badruddin Dániel Kiron, Szöllősi Boldizsár, Pituk Gergő 8.a

Felkészítő tanár: Bodnárné Mócsán Éva

Kenguru Matematika Verseny - országos 1. és 2. hely

1. hely: Jenei László 4.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

 

2. hely: Jenei Zita 2.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva


"Tiéd a szótár" német nyelvi verseny - megyei 1. és 4. hely

1. helyezett csapat tagjai: Badruddin Dániel Kiron, Szöllősi Boldizsár, Pituk Gergő, Vreca Tamás 8.a

4. helyezett csapat tagjai: Halla Eszter, Győrfi Amália, Sturbán Balázs, Fekete Dorka 5.b

Felkészítő tanár: Bodnárné Mócsán Éva

Elsősegélynyújtó Verseny - körzeti 3. hely

A csapat tagjai: Badruddin Dániel Kiron, Győrffy Virág, Pituk Gergő, Povázson Adrienn 8.a, Asztalos Anna Csilla 7.b

Felkészítő tanár: Kovácsné Farkas Judit


"Zeng-bong a pagony" rajzverseny - területi 1. hely, különdíj

1. hely: Forál Petra 7.b

Különdíj: Kovács Luca 5.b, Dósa Virág 6.b

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice

Német országismereti vetélkedő - körzeti 1. hely 5-6. és 7-8. évf. korosztályban

1. helyezett csapat tagjai: Badruddin Dániel Kiron, Szöllősi Boldizsár, Pituk Gergő, Vreca Tamás 8.a

1. helyezett csapat tagjai: Halla Eszter, Győrfi Amália, Fekete Dorka, Takács Marcell 5.b

Felkészítő tanár: Bodnárné Mócsán Éva

FUTASULI városi futóverseny - 1., 2., 3. hely

1. hely: Balogh Antónia 1.a

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária

 

2. hely: Harmati Ambrus 5.a

2. hely: Jónás Márk 7.b

2. hely: Péntek Kristóf 8.a

Felkészítő tanár: Bátoriné Murányi Mónika

 

3. hely: Sike Roland 1.a

3. hely: Győrffy Sára 6.a

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária, Bátoriné Murányi Mónika

Labdarúgó Diákolimpia - körzeti 3. hely

A csapat tagjai: Kökény Szabolcs 5.b, Kovács Benjámin, Gémesi Gergő 4.b, Kekecs Bence, Kónya Levente 4.a, Péter Botond, Vida András, Beszteri Mór, Jakocs Milán, Takács Dávid 3.c

Edző: Karlbauer Bálint

Labdarúgó Diákolimpia - körzeti 2. hely

A csapat tagjai: Jánoska Vince, Zsombor Dénes 3.c, Kiss Patrik, Dürge Balázs 2.a, Bodor Levente, Verdes Tamás, Johanesz Vince, Schäfer Szabolcs, Schmidt Alex 2.b, Tóth Krisztián 1.a

Edző: Karlbauer Bálint

I. Dunakeszi Iskolák Kupája III. korcsoport - városi 3. hely

A csapat tagjai: Szaniszló Norbert, Takács Marcell, Győrfi Ervin 5.b, Gémesi Gergő 4.b, Jakocs Milán, Takács Dávid, Vida András 3.c

Edző: Karlbauer Bálint

I. Dunakeszi Iskolák Kupája I. korcsoport - városi 2. hely

A csapat tagjai: Jánoska Vince, Zsombor Dénes 3.c, Dürge Balázs 2.a, Johanesz Vince, Schäfer Szabolcs, Schmidt Alex 2.b, Jakocs Zalán 1.c, Tóth Krisztián 1.a

Edző: Karlbauer Bálint


Kőrösi Matematika Verseny - városi 3. hely

3. hely: Pjadik Marcell 4.b

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

Zrínyi Matematika Verseny - megyei 10. hely

10. hely: Jenei László 4.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit


Kazinczy Szépkiejtési Verseny - megyei 3. és 4. hely

3. hely: Borsodi Eszter 5.a

4. hely: Mohácsi Sára 6.a

4. hely: Pituk Gergely 8.a

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

Bolyai Természettudományi Csapatverseny - megyei 5. hely

A csapat tagjai: Turtegin Áron, Ludvig-Maurer Zsolt, Salamon Anna Sára, Takács Marcell 5.b

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice, Kovácsné Farkas Judit


Teremlabdarúgó Diákolimpia III. korcsoport - körzeti 5. hely

A csapat tagjai: Gémesi Gergő, Kovács Benjámin 4.b, Turtegin Áron, Győrfi Ervin, Kökény Szabolcs, Takács Marcell, Ludvig-Maurer Zsolt, Hudra András, Szaniszló Norbert 5.b, Juhász Bálint 6.b

Edző: Karlbauer Bálint

Teremlabdarúgó Diákolimpia - körzeti 3. hely

A csapat tagjai: Beszteri Mór, Kökény Bálint, Takács Dávid, Vida András, Zsombor Dénes 3.c, Kekecs Bence 4.a, Kovács Benjámin, Gémesi Gergő 4.b, Kökény Szabolcs 5.b

Edző: Karlbauer Bálint

"Kiskarácsony" országos karácsonyi csapatverseny - országos 2., 3. és 4. hely

2. hely: Ludvig-Maurer Lilla, Magyarovits Dóra, Panák Nóra, Vig Zsombar 2.a

3. hely: Borsodi Anna, Fekete Hanna, Maczkó Alexandra, Maszlik Alexa 2.a

4. hely: Gál Boglárka, Jenei Zita, Körber Lili, Suszter Tímea, 2.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva, Oláh Dorka

Farkas Ferenc Művészeti Vetélkedő - városi 2. hely

A csapat tagjai: Borsodi Eszter, Jakab Ádám 5.a, Bartos Viktória 6.b

Felkészítő tanár: Juhász Terézia

Teremlabdarúgó Diákolimpia - körzeti 3. hely

A csapat tagjai: Takács Marcell, Hudra András, Szaniszló Norbert 5.b, Juhász Bálint 6.b, Barci Róbert 7.a, Jónás Márk, Sidó Richárd 7.b, Keller Roland, Balla Dominik, Lévai Dániel 8.a

Edző: Karlbauer Bálint

Gérecz Attila Szavalóverseny - területi 4. hely

4. hely: Mohácsi Sára 6.a

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

Dunakeszi Helytörténeti Vetélkedő - városi 1. hely

A csapat tagjai: Jakab Ágnes 5.b, Jakab Ádám 5.a, Panák Zsófia 7.b, Szoták Szabolcs 7.b

Felkészítő tanár: Ádám Balázs


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - megyei 3. hely

A csapat tagjai: Kovács Luca, Kovacsics Karina, Garai Adrienn, Ludvig-Maurer Zsolt 5.b

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia


Szent Mihály Kupa labdarúgó bajnokság - városi 3. hely

A csapat tagjai: Lévai Dániel, Balla Dominik, Keller Roland 8.a, Barci Róbert 7.a, Jónás Márk, Sidó Richárd 7.b, Szaniszló Norbert 5.b

Edző: Karlbauer Bálint

2014/2015. TANÉV

Év Pedagógusa díj 2015.

Bárdfalviné Juhász Tünde


Tankerületi dicsérő oklevél

Kovácsné Farkas Judit, Rétváriné Mészáros Mária, Juhász Terézia


"Vigyázz! Kész! Pénz!" pénzügyi vetélkedő - országos 2. hely

A csapat tagjai: Békési Blanka, Takács Zsófia, Kadosa Zsombor 2.b

Felkészítő tanár: Palkóné Pekár Erika


Városi Könyvtár rajzpályázat- könyvjutalom, különdíj

könyvjutalom: Hidvégi Hanna 3.a

különdíj: Szokol Dóra, Varga Szonja, Soltész Gréta, Varga Sára 3.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

Garay Gondolkodtató Matematika Verseny - területi 1. hely

1. hely: Jenei László 3.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

1. hely: Sallai Anita 4.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde

Kőrösi Matematika Verseny - városi 1. hely

1. hely: Jenei László 3.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

Bolyai Természettudományi Csapatverseny - megyei 5. hely

A csapat tagjai: Égi Zsófia, Kőszegi Márton 8.b, Rózsa Koppány, Varga Barnabás 8.a

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice, Kovácsné Farkas Judit, Ádám Balázs


Elsősegélynyújtó verseny - területi 5. hely

A csapat tagjai: Takács Dorina, Gáspár Viktorina 8.a, Horváth Vanessza, Joó Nikolett, Kőszegi Márton 8.b

Felkészítő tanár: Kovácsné Farkas Judit

"Vigyázz! Kész! Pénz!" pénzügyi vetélkedő - megyei 1. hely

A csapat tagjai: Békési Blanka, Takács Zsófia, Kadosa Zsombor 2.b

Felkészítő tanár: Palkóné Pekár Erika


Labdarúgó diákolimpia I. korcsoport - körzeti forduló 2. hely

A csapat tagjai: Kovács Benjámin 3.b, Kónya Levente 3.a, Kekecs Bence 3.a, Buttyán Péter 2.c, Kökény Bálint 2.c, Péter Botond 2.c, Takács Dávid 2.c, Vida András 2.c, Jakocs Milán 2.c, Jánoska Vince 2.c

Edző: Karlbauer Bálint

Orchidea-Pangea Országos Tehetségkutató Matematika Verseny - országos 3. hely

3. hely: Jenei László 3.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

Labdarúgó diákolimpia II. korcsoport - körzeti forduló 2. hely

A csapat tagjai: Szaniszló Norbert 4.b, Mező Dezső 4.b, Hudra András 4.b, Takács Marcell 4.b, Kökény Szabolcs 4.b, Szalay Olivér 4.b, Ludvig-Maurer Zsolt 4.b, Turtegin Áron 4.b, Gémesi Gergő 3.b, Kovács Benjámin 3.b, Molnár Bence 3.a

Edző: Karlbauer Bálint

Labdarúgó diákolimpia III. korcsoport - körzeti forduló 2. hely

A csapat tagjai: Lévai Dániel 7.a, Balla Dominik 7.a, Jónás Márk 6.b, Sidó Richárd 6.b, Juhász Bálint 5.b, Szaniszló Norbert 4.b, Mező Dezső 4.b, Hudra András 4.b, Takács Marcell 4.b, Kökény Szabolcs 4.b, Szalay Olivér 4.b, Ludvig-Maurer Zsolt 4.b, Gémesi Gergő 3.b

Edző: Karlbauer Bálint

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló egyéni 9. hely, csapat 3. hely

9. hely: Sallai Péter 4.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde

 

3. helyezett csapat tagjai: Sallai Péter 4.a, Pataki Dániel 4.b, Mező Dezső 4.b

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária és Bárdfalviné Juhász Tünde

 


Széchenyi Labdarúgó Kupa - városi verseny 3. hely

A csapat tagjai: Kovács Benjámin 3.b, Kónya Levente 3.a, Kekecs Bence 3.a, Beszteri Mór 2.c, Kökény Bálint 2.c, Péter Botond 2.c, Takács Dávid 2.c, Vida András 2.c, Zsombor Dénes 2.c,

Edző: Karlbauer Bálint

Fazekas Labdarúgó Kupa - városi verseny 1. hely

A csapat tagjai: Gémesi Gergő 3.b, Kovács Benjámin 3.b, Kökény Szabolcs 4.b, Mező Dezső 4.b, Kónya Levente 3.a, Molnár Bence 3.a, Kekecs Bence 3.a, Kökény Bálint 2.c, Péter Botond 2.c

Edző: Karlbauer Bálint


Teremlabdarúgó Diákolimpia - megyei döntő 2. hely

A csapat tagjai: Gémesi Gergő 3.b, Kovács Benjámin 3.b, Takács Marcell 4.b, Hudra András 4.b, Kökény Szabolcs 4.b, Szaniszló Norbert 4.b, Szalay Olivér 4.b, Turtegin Áron 4.b, Ludvig-Maurer Zsolt 4.b, Mező Dezső 4.b

Edző: Karlbauer Bálint

"Az év diák költője" országos versíró pályázat - 1. hely

1. hely: Borsodi Eszter 4.a

 


Játékos sportvetélkedő - városi verseny 2. hely

A csapat tagjai: Soós Boglárka 2.a, Polgár Lilla 2.b, Sárközi Gergely 2.a, Morvay Edvin 2.a, Péter Botond 2.c, Varga Sára 3.a, Kónya Levente 3.a, Avarkeszi Dóra 3.b, Király Liliom 3.b, Kovács Benjámin 3.b, Takács Marcell 4.b, Mező Dezső 4.b, Hudra András 4.b, Salamon Anna 4.b, Sike Lili 4.b, Miskolczi Dorina 4.b

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária és Flaskayné Neufeld Edit

 

Teremlabdarúgó Diákolimpia - megyei területi 1. hely

A csapat tagjai: Gémesi Gergő 3.b, Kovács Benjámin 3.b, Takács Marcell 4.b, Hudra András 4.b, Kökény Szabolcs 4.b, Szaniszló Norbert 4.b, Szalay Olivér 4.b, Turtegin Áron 4.b, Ludvig-Maurer Zsolt 4.b, Mező Dezső 4.b

Edző: Karlbauer Bálint


Matematika verseny - területi forduló 2., 5., 6. hely

2. hely: Bibó Ágoston 5.a

Felkészítő tanár: Rádainé Németh Hedvig

 

5. hely: Asztalos Anna Csilla 6.b

Felkészítő tanár: Pleskó Andrea

 

6. hely: Égi Zsófia 8.b

Felkészítő tanár: Majtényi Erzsébet

K&H rajzverseny - városi verseny 1. és 3. hely

1. hely: Varga Szonja 3.a

3. hely: Mészáros Villő 3.a

Felkészítő tanár: Vidáné Zara Edit

Kiselőadók Fóruma - területi verseny 1. hely

1. hely: Szöllősi Boldizsár 7.a

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice


Bolyai Matematika Csapatverseny - országos döntő 8. hely

A csapat tagjai: Harmati Ambrus, Sallai Anita, Sallai Péter 4.a, Salamon Anna 4.b

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde, Rétváriné Mészáros Mária


"Mostan színes tintákról álmodom" városi rajzverseny - különdíj

Különdíj: Perger Hanna 3.b

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice

 

Gérecz Attila városi szavalóverseny - Alsó tagozat: 2. hely, Felső tagozat: 2. hely

2. hely: Varga Virág 4.b

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária

 

2. hely: Mohácsi Sára 5.a

Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - megyei forduló 3., 4., 7. hely

3. hely: Borsodi Eszter, Harmati Ambrus, Nagy Borbála, Sallai Péter 4.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde


4. hely: Győrffy Amália, Halla Eszter, Jakab Ádám, Sallai Anita 4.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde


7. hely: Jámbor Emília, Takács Dorina, Rózsa Koppány és Varga Barnabás 8.a

Felkészítő tanár: Deézsiné Telek Ágnes


Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei forduló 1. hely

A csapat tagjai: Borsodi Eszter, Harmati Ambrus, Sallai Anita, Sallai Péter 4.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde


Bárdos Kupa városi futball bajnokság - 2. hely

A csapat tagjai: Gémesi Gergő 3.b, Kovács Benjámin 3.b, Takács Marcell 4.b, Hudra András 4.b, Kökény Szabolcs 4.b, Szaniszló Norbert 4.b, Szalay Olivér 4.b, Turtegin Áron 4.b, Ludvig-Maurer Zsolt 4.b

Edző: Karlbauer Bálint


 

2013/2014. TANÉV

FUTASULI városi futóverseny - 1., 2. hely

1. hely: Avarkeszi Dóra 2.b

Felkészítő tanár: Flaskayné Neufeld Edit

 

1. hely: Sike Lili 3.b

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária

 

1. hely: Harmati Ambrus 3.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde, Vígh-Németh Nóra

 

1. hely: Jónás Márk 5.b

Felkészítő tanár: Rádai Emese

 

2. hely: Takács Marcell 3.b

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária

 

2. hely: Jónás Dominik 7.b

Felkészítő tanár: Rádai Emese

Garay Gondolkodó Matematika Verseny - 1., 2. hely

1. hely: Sallai Anita 3.a

2. hely: Sallai Péter 3.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde

Apáczai Matematika Verseny - Országos döntő 6. hely

6. hely: Borsodi Eszter 3.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde

Elsősegélynyújtó verseny (területi) - 6. hely

6. hely: Bárdfalvi Hanna és Szabó Panna 7.b, Angyal Krisztián, Bakonyi Enikő, Blága Ágnes és Lovász Anna 8.a

Felkészítő tanár: Kovácsné Farkas Judit

FUTAKESZI városi futóverseny - 2., 3., 4. hely

2. hely: Győrffy Sára 4.a

Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva

 

3. hely: Harmati Ambrus 3.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde, Vígh-Németh Nóra


4. hely: Sike Lili 3.b

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária

Kőrösi Matematika Verseny (területi) - 1., 4., 5., 6. hely

1. hely: Sallai Anita 3.a

4. hely: Sallai Péter 3.a

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde

 

5. hely: Angyal Dávid 7.a

Felkészítő tanár: dr. Nagy Piroska Mária

 

6. hely: Király Olivér 4.a

Felkészítő tanár:Péczné Veresegyházy Éva

I. Városi Rajzverseny - 1. hely, 2. hely, bronz minősítés

1. hely: Blága Ágnes 8.a, Bárdfalvi Hanna 7. b és Badruddin Dániel 6.a

2. hely: Nagy Zsuzsanna 8.a és Sidó Richárd 5.b

Bronz minősítés: Masson Botond 7.b

Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice

Bolyai Természettudományi Csapatverseny - megyei forduló 3. hely

A csapat tagjai: Égi Zsófia 7.b, Angyal Dávid, Rózsa Koppány és Varga Barnabás 7.a

Felkészítő tanárok: Duszáné Majtényi Alice, Kovácsné Farkas Judit

 


A Házasság hete alkalmából rendezett "Családban élni jó" rajzverseny arany és ezüst minősítés

Arany minősítés: Joó Anna 4.b

Ezüst minősítés: Víg Fanni 2.b, Perger Hanna Sára 2.b, Garai Adrienn 3.b, Masson Botond 7.b, Nagy Zsuzsanna 8.a, Blága Ágnes 8.a

Felkészítő tanárok: Duszáné Majtényi Alice, Rétváriné Mészáros Mária

 


Gérecz Attila területi szavalóverseny alsó tagozat 1. hely, felső tagozat 1. hely, rajzverseny 1. hely

Borsodi Eszter 3.a 1. hely

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde

 

Molnár Szabina 8.b 1. hely

Felkészítő tanár: Deézsiné Telek Ágnes

 

A szavalóversenyhez kapcsolódó rajzversenyen Fekete Dorka 3.a és Jakab Ágnes 3.b osztályos tanulók 1. helyezést értek el.

Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde, Rétváriné Mészáros Mária

 


Városi matematika verseny (felső tagozat) 2., 3., 4., 5., 6. hely

Sneider Dániel 6.a 2. hely, Asztalos Anna Csilla 5.b 5. hely

Felkészítő tanár: Pleskó Andrea

 

Zagyvai Péter 8.b 3. hely

Felkészítő tanár: Rádainé Németh Hedvig

 

Angyal Dávid 7.a 4. hely, Jámbor Emília 7.a 6. hely

Felkészítő tanár: dr. Nagy Piroska Mária

Városi Helytörténeti vetélkedő 6. hely

A csapat tagjai: Gáspár Viktorina, Takács Dorina 7.a, Pósán Bence, Victora Dániel 8.b

Felkészítő tanár: Ádám Balázs

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduló 6. hely

8.b osztály csapata: Fekete Nóra, Hála Klaudia, Kocsor vivien, Sipos Glenda

Felkészítő tanár: Deézsiné Telek Ágnes

 


Október 6. Emlékfutás városi verseny 1. hely

A csapat tagjai: Kökény Bálint 1.c, Avarkeszi Dóra 2.b, Takács Marcell 3.b, Győrffy Sára 4.a, Juhász Bálint 4.b, Ispán Csenge 5.a, Jónás Márk 5.b, Győrffy Virág 6.a, Szöllősi Boldizsár 6.a, Bárdfalvi Hanna 7.b, Jónás Márk 7.b, Nagy Zsuzsanna 8.a, Fehér Patrik 8.b

Felkészítő tanár: Rádai Emese


Fóti Ősz területi versmondó verseny 2., 3., 4., és 6. hely

Varga Virág 2. hely, Salamon Anna 3. hely, Gáspár Kinga 4. hely, Szeleczki Szonja 6. hely

Mindannyian 3.b osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária

 


Dunakeszi Terepfutó verseny 1., 2., 3. hely

Avarkeszi Dóra 2.b Mező Dezső 3.b 1. hely

 

Király Liliom 2.b, Kovács Adrián 3.b 2. hely

 

Győrffy Sára 4.a, Győrffy Virág 6.a 3. hely

 

 

2012/2013. TANÉV

-  Katona Vivien - Gérecz Attila szavalóverseny 1. hely

 

-  Molnár Szabina 7.b - Gérecz Attila szavalóverseny 2. hely

 

-  Jassó Fanni, Jassó Kitti, Lóczi Alexandra, Katona Vivien, Együd Nikolett 8.a - Területi elsősegélynyújtó verseny 1. hely

 

-  Bartha Evelin 8.a, Zagyva Zsanett, Szegedi Mirtill, Hudák Ivett 8.b - Területi elsősegélynyújtó verseny 4. hely

 

-  Bibó Ágoston 3.a - Curie matematika verseny országos forduló 6. hely

 

-  Fekete Nóra 7.b - Megyei Komplex Angol verseny 1. hely

 

-  Gáspár Viktorina, Rétvári Orsolya, Takács Dorina, Jámbor Emília 6.a - Területi angol országismereti verseny 5. hely

 

-  Pituk Gergely, Badruddin Dániel, Szöllősi Boldizsár, Vreca Tamás 5.a - Területi német országismereti verseny 3. hely

 

-  Bakonyi Enikő, Blága Ágnes 7.a, Zagyvai Péter, Szaniszló Szigfrid 7.b - Területi német országismereti verseny 4. hely

 

-  Takács Dorina, Gáspár iktorina 6.a, Pósán Bence, Victora Dániel 7.b - Városi Helytörténeti Vetélkedő 4. hely

 

-  Szöllősi Boldizsár 5.a - Kistérségi Kiselőadók Fóruma 2. hely

 

-  Kőszegi Márton 6.b - Kistérségi Kiselőadók Fóruma különdíj

 

-  Jónás Dominik 6.b - Futasuli városi futóverseny 2. hely

 

-  Szent István Iskola csapata - Aradi Vértanúk Emlékfutás futóverseny 3. hely

 

-  Takács Marcell 2.b - Sződi Kistérségi Mezei Futóverseny 1. hely

 

2011/2012. TANÉV

-  Sipos Glenda 6.b - Gérecz Attila szavalóverseny 2. hely

 

-  Kőszegi Márton 5.b - Kistérségi Kiselőadók fóruma 2. hely

 

-  Semsei Mercédesz 6.b - Kistérségi Kiselőadók fóruma 3. hely

 

-  Varga Barnabás 5.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma 3. hely

 

-  Lóczi Alexandra 7.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma 3. hely

 

-  Udvardy Tamara, Fekete Nóra, Kocsor Vivien, Bárdfalvi Hanna 5-6. oszt. - Városi angol országismereti verseny 1. hely

 

-  Szöllősi Dóra, Együd Nikolett, Stoye Kevin, Szatvári Máté 7.b - Városi német országismereti verseny 1. hely

 

-  Mezei Virág, Zagyvai Péter, Szaniszló Szigfrid, Bánóczi Lili 5-6. oszt. - Városi német országismereti verseny 2. hely

 

-  Bán Balázs 4.a - Március 15. városi rajzverseny 1. hely

 

-  Simon Gergely 2.a - Kvalitás Extra országos anyanyelvi verseny 10. hely

 

-  Labdarúgás diákolimpia II. korcsoport 1. hely

 

-  Focikupa 3. hely

 

-  Október 6. Emlékfutás városi verseny 2. hely

 

-  Sike Lili 1.b, Jónás Márk 3.b - Futasuli városi verseny őszi forduló 1. hely

 

-  Jassó Fanni 7.a, Jónás Dominik 5.b - Futasuli városi verseny őszi forduló 2. hely

 

-  Rétvári Orsolya 5.a, Takács Marcell 8.b - Futasuli városi verseny őszi forduló 3. hely

 

-  Jónás Márk 3.b - Futasuli városi verseny tavaszi forduló 1. hely

 

-  Jónás Dominik 5.b, Csorba Tamás 8.a - Futasuli városi verseny tavaszi forduló 2. hely

 

-  Slekta Réka 2.a - Futasuli városi verseny tavaszi forduló 3. hely

 

-  Sipos Glenda 6.b - Gérecz Attila szavalóverseny 2. hely

 

-  Jónás Dominik 5.b - Sződligeti Tavasz szavalóverseny 3. hely

 

-  Szabó Panna 5.b - Sződligeti Tavasz szavalóverseny 4. hely

 

-  Panák Zsófia 2.b - Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 3. hely

 

-  Pataki Klaudia 8.b - Atlétika diákolimpia 2. hely

 

-  Csorba Tamás 8.a - Atlétika diákolimpia 2. hely

 

-  Bán Balázs 4.a - Kőrösi matematika verseny 2. hely

 

-  Bán Balázs 4.a - Városi matematika verseny 2. hely

 

 

2010/2011. TANÉV

- Asztalosné Gáborik Gabriella angol szakos tanár kiemelkedő pedagógusi munkásságáért "Az év pedagógusa" díjat kapott, melyet a városi padagógusnapi ünnepség keretében vehetett át.


-  Lóczi Alexandra 6.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma 2. hely

 

-  Hernádi Anna 8.b - Kistérségi Kiselőadók fóruma 2. hely

 

-  Szöllősi Blanka 8.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma 2. hely

 

-  Dudás Leila, Horváth Petronella 8.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma 3. hely

 

-  Hernádi Anna 8.b - Városi matematika verseny 1. hely

 

-  Fekete Róbert 8.a - Városi matematika verseny 4. hely

 

-  Sitku Vivien, Hernádi Anna, Pocker Géza, Strausz Lilla - Helytörténeti vetélkedő 5. hely

 

-  Bota Márk, Kolláth Laura, Jassó Fanni, Vincze Bence - Kegyeleti emlékfutás városi verseny 2. hely

 

-  Hernádi Anna 8.b - Sződligeti tavasz területi versmondó verseny 2. hely

 

-  Bán Balázs 3.a - Tehetségkutató matematika verseny 2. hely

 

-  Hernádi Kata 4.b - Tehetségkutató matematika verseny 2. hely

 

-  Tyimofejev Laura, Sitku Vivien, Strausz Lilla, Süki Laura - Területi elsősegélynyújtó verseny 4. hely

 

-  Bán Balázs 3.a - Katonadal éneklő verseny 2. hely

 

-  Sipos Glenda 5.b - Költészet napja területi szavalóverseny 1. hely

 

-  Hernádi Anna 8.b - Költészet napja területi szavalóverseny 2. hely

 

-  Panák Zsófia 2.b - Fóti Ősz területi szavalóverseny 3. hely

 

-  8. évfolyam csapata - Német országismereti vetélkedő 1. hely

 

-  5-6. évfolyam csapata - Német országismereti vetélkedő 2. hely

 

-  Bán Balázs 3.a - Városi matematika verseny 2. hely

 

-  Horváth Petra, Tyimofejev Laura, Lóczi Alexandra, Komáromi Zsófia - Városi környezetvédelmi verseny 3. hely

 

 

2009/2010. TANÉV

-  Laczkovich Krisztina igazgatóhelyettes kiemelkedő pedagógiai munkájáért 2010. március 15-én Dunakeszi Város Pedagógiai Díja kitüntetésben részesült. A díjátadásra a városi ünnepség keretében került sor.

 

-  Fazekas Bálint 8.b - Városi matematika verseny 2. hely

 

-  Pataki Klaudia 6.b - Országos atlétika verseny távolugrása 3. hely, Megyei atlétika verseny gátfutás 2. hely

 

-  Hernádi Anna, Süki Laura, Strausz Lilla 7.b, Goger Dániel 8.b - Kistérségi angol országismereti verseny 3. hely

 

-  Bozók Odett, Bial Bálint, balogh Beáta, Neuhauser Bence 8.a - Kistérségi német országismereti verseny 3. hely

 

-  Jámbor Emília 3.a, Kocsis Veronika, Jakab Nikolett, Semsei Mercédesz 4.b - Bendegúz levelező matematika verseny Arany fokozat

 

-  Tyimofejev Laura, Sitku Vivien 6.a, Illár Hajnalka, Strausz Lilla, Süki Laura 7.b - Területi elsősegélynyújtó verseny 2. hely

 

-  Süki Laura, Hernádi Anna, Králik Mónika, Áll Bence 7.b, Goger Dániel 8.b - Longman Kiadó országos angol nyelvű olvasási verseny döntőbe jutás

 

-  Városi atlétika verseny 1. helyezettjei: Jassó Fanni 5.a futás, Bartha Evelin 5.a távolugrás és futás, Vincze Bence 5.a futás, Katona Ádám 6.a futás, Sipos Cintia 8.a futás, Fazekas Bálint 8.b futás

 

-  Városi atlétika verseny 2. helyezettjei: Komáromi Levente 5.a futás, Komáromi Emese 5.a futás, Jassó Kitti 5.b futás, Csorba Tamás 6.a futás, Kovács Martina 7.a futás, Urbán András 8.b futás és magasugrás, Goger Dániel 8.b futás

 

-  Városi atlétika verseny 3. helyezettjei: Jassó Fanni 5.a magasugrás, Komáromi Zsófia 5.a futás, Buder Dániel 6.a futás, Pataki Klaudia 6.b távolugrás, Gyuriczki Gábor 8.b futás, Slenk Dániel 8.a futás

 

-  Fényi Boglárka 3.a - Fóti Ősz területi szavalóverseny 4. hely

 

-  Hernádi Anna 7.b - Fóti Ősz területi szavalóverseny 5. hely

 

-  Bota Márk, Illár Hajnalka, Fekete Róbert, Süki Laura, Hála Péter - Játék határok nélkül verseny 2. hely

 

-  Vincze Bence 5.a - Dunakanyar Kistérségi Mezei Futóverseny 5. hely

 

-  Gyuriczki Gábor 8.b - Futasuli városi verseny 2. hely

 

-  Komáromi Levente 5.a - Futasuli városi verseny 3. hely

 

-  Hernádi Kata Rita 3.b - Gyermekmédia Egyesület tehetségkutató verseny "Meseíró" kategória 1. hely


-  Lóczi Alexandra 5.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma - III. hely

 

-  Balogh Beáta, Batyik Vivien 8.a - Kistérségi Kiselőadók fóruma - I. hely


 

 

2008/2009. TANÉV

- Bodnárné Mócsán Éva német szakos tanár kiemelkedő pedagógusi és nyelvtanári munkásságáért 2009 júniusában Lenau díjat kapott. Az első ízben odaítélt díj átadására a városi pedagógusnapon került sor.


- Szepesi Zsanett - Lenau díj (tanulók)

- Novák Brigitta - Helytörténeti vetélkedő: mesemondás különdíj

- Zagyvai Noémi - Fóti ősz 1. hely

- Novák Brigitta - Fóti ősz 3. hely

- Novák Brigitta és Győri Ádám - Területi Kiselőadók Fóruma társadalomtudományi kategória 1. hely

- Kámány Rita és Markovits Balázs - Területi Kiselőadók Fóruma társadalomtudományi kategória 2. hely

- Strausz Lilla - Területi Kiselőadók Fóruma természettudományi kategória 1. hely

- Sárik Máté - Területi Kiselőadók Fóruma természettudományi kategória 3. hely

- Rugly Botond - Városi matematika verseny 1. hely

- Gyuriczki Gábor - Városi matematika verseny 2. hely

- Bakó Ádám, Hernádi Anna, Süki Laura és Strausz Lilla - Városi angol országismereti verseny 5.-6. osztályosok között 1.hely

- Bial Bálint, Balogh Beáta, Palotás Dóra, Neuhauser Bence - Városi német országismereti verseny 7.-8. osztályosok között 2.hely

- Batiz Bianka, Kámány Rita, Szepesi Zsanett, Zagyvai Noémi - Városi német országismereti verseny 7.-8. osztályosok között 3.hely

- Bognár Nikolett, Horváth Petra, Kolláth Laura, Strausz Lilla, Pocker Géza - Városi néprajzi vetélkedő 2. hely

- Batiz Bianka, Kámány Rita, Szepesi Zsanett, Zagyvai Noémi - Területi környezetvédelmi vetélkedő 2. hely

- Bánki Péter, Fazekas Bálint, Gyuriczki Gábor, Pataki Ádám - Területi polgárvédelmi vetélkedő 1. hely