MIÉRT JÓ?

Kis iskola lévén életünk barátságos, családias keretek között folyik. Ennek előnyét, értékét érzik az idejáró gyermekek, a szülők, az iskola tanárai és dolgozói. A közösen eltöltött idő (legyen az tanulás, játék vagy egyéb közösségi program) az oktatás, a nevelés, a példaadás sok-sok lehetőségét hordozza, amelyet iskolánk valamennyi dolgozója igyekszik a gyermekek érdekében kamatoztatni. A kölcsönös tisztelet és az egymásra való odafigyelés légköre jelentősen hozzájárul ahhoz, hogy valamennyien magunkénak érezzük az intézményt, azaz szeretünk ebbe az iskolába járni.

Megkérdeztük alsó tagozatos tanulóinkat, mi a véleményük, miért jó Szent Istvános diáknak lenni? Az alábbiakban az általuk adott válaszokból találhatnak rövid válogatást. (A többi az igazgatói irodában bárki számára megtekinthető...)