ISKOLANYITOGATÓ PROGRAMOK - 2017/2018. tanév

2017. február 20. (hétfő) 17.00-18.00

Igazgatói tájékoztató és intézménylátogatás

Leendő első osztályos tanulóink szüleinek szervezett tájékoztató program, melynek keretében az iskola igazgatója megismerteti az érdeklődőket az intézmény jellemzőivel: családias hangulatával, gyermekközpontú szemléletével és sokszínű közösségi életével, bemutatja nekik az iskola szakmai programját, illetve megismerhetik a jövő évi első osztályok tanítóit.

A program plakátja a következő linkre kattintva érhetők el: igtajekoztat.pdf

2017. március 7-8. (kedd-szerda) 8.00-12.00

Nyílt napok a leendő elsősök szüleinek

A nyílt napok keretében a leendő első osztályos tanulók szülei bepillanthatnak az iskola mindennapi életébe, személyes benyomásokat szerezhetnek a tanítók szakmai munkájáról, valamint megismerkedhetnek az általuk használt tankönyvekkel és oktatási eszközökkel.

A programra bejelentkezés szükséges!

2017. március 9. (csütörtök) 16.00-17.30

"Iskolacsipegető" leendő elsős tanulóknak

Leendő első osztályos tanulóinknak szervezett játékos formájú ismerkedő foglalkozások. A több helyszínen, forgószínpad-szerűen megrendezett programon a kisdiákok kézműves foglalkozáson, angol- és német nyelvű játékokon, sportos ügyességi versenyen, valamint interaktív táblás foglalkozáson vehetnek részt.

A programra bejelentkezés szükséges!