AKTUALITÁSOK

Eszközlista a 2018/2019. tanévre

A felső tagozatos eszközlista a következő linkre kattintva megtekinthető: lista_2018-19.pdf

Vezetői ügyelet a nyári szünetben

A nyári szünet ideje alatt kéthetente szerdán 8.00-13.00 óráig tartunk ügyeletet. Tájékoztatjuk Önöket, hogy be- és kiiratkozással, illetve diákigazolvánnyal kapcsolatos ügyintézésre augusztus 27-től van lehetőség.

Ügyeleti napok:

- júl. 11.

- júl. 25.

- aug. 8.

- aug. 22.

Javítóvizsga

A javítóvizsgákat augusztus 28-án kedden 8.00 órától tartjuk. Az érintett tanulók szülei külön értesítést kapnak.

Tankönyvárusítás

A tankönyveket az első tanítási napon az osztályfőnöki órák keretében osztjuk ki a gyerekeknek. Az első osztályosok szülei a délutáni szülői értekezleten vehetik át a könyveket, melyet 17.00 órai kezdettel tartunk mindhárom első osztályban. A tankönyv minden általános iskolai tanuló számára ingyenes.

Tanévnyitó, első tanítási nap

Az ünnepélyes tanévnyitót 2018. szeptember 3-án hétőn 8.00 órakor tartjuk, melyen kötelező az ünneplő ruha viselete. Ezután 9.00-12.00 óráig minden osztálynak 3 osztályfőnöki órája lesz.

KRÉTA e-napló

Iskolánkban KRÉTA elektronikus naplót használunk, melyben tájékozódhatnak gyermekük osztályzatairól, hiányzásairól és egyéb bejegyzéseiről.

A felületre az osztályfőnöktől kapott felhasználónévvel és jelszóval léphetnek be, kérjük, hogy a kapott jelszót mindenképp változtassák meg.

KRÉTA e-napló belépés