AKTUALITÁSOK

Új tanulókkal kapcsolatos információk

ÉTKEZÉS: Felhívjuk az újonnan beiratkozott tanulók szüleinek figyelmét, hogy gyermekük étkezését a DÓHSZK étkezési csoportjánál egyénileg igényelhetik.

Elérhetőségek: személyesen 2120 Dunakeszi, Vasút u. 11. 1. emelet, telefonon 70/699-4970

DIÁKIGAZOLVÁNY: Az átiratkozás miatt új diákigazolvány igénylése szükséges, melyet az okmányirodában indíthatnak el. Az iskolai rendszer jelenleg nem elérhető, szeptemberben indul újra, így aki nem használja napi szinten az utazáshoz az igazolványt, annak elegendő szeptemberben intézkedni.

Étkezési kártya tájékoztatás

A DÓHSZK tájékoztatója az étkezési jogosultságot ellenőrző kártyarendszerről a következő linkre kattintva érhető el: etkezes_kartya.pdf

Tankönyvosztás

A Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2017/2018-as tanévtől egy ütemben vezeti be az 5-8. évfolyamokra is, így iskolánk minden tanulója ingyen kap tankönyvet.

A tankönyvcsomagokat 2017. augusztus 21-én és 22-én 08.00-18.00 óráig vehetik át. A tankönyvosztás helyszíne a régi épület lesz (Táncsics u. 4.).

A tankönyvek átvételére a tanuló vagy a szülő jogosult, akadályoztatás esetén meghatalmazással is átvehető a csomag.

A július 1. után beiratkozott tanulók nem érintettek, mert csak pótrendelésben kapnak könyvet a tanév megkezdése után.

Vezetői ügyelet a nyári szünetben

A nyári szünet ideje alatt a következő napokon lesz vezetői ügyelet az iskolában:

- Július 5. 8.00-13.00 Deézsiné Telek Ágnes igazgatóhelyettes

- Július 19. 8.00-13.00 Burda Judit igazgatóhelyettes

- Augusztus 2. 8.00-13.00 Laczkovich Krisztina igazgató

- Augusztus 16. 8.00-13.00 Laczkovich Krisztina igazgató

Beiratkozási ügyintézésre június végéig, illetve a nyári ügyeleti napokon van lehetőség 8.00-12.00 óráig.

A tankönyvek előzetes kiosztására a költözés miatt van szükség, melynek megkönnyítése érdekében kérjük, hogy lehetőség szerint mindenki vigye el gyermeke tankönyvcsomagját!

Utazás az új iskolaépülethez

Dunakeszi Város Önkormányzata és a Dunakeszi Tankerületi Központ együttműködése nyomán elkészült az ingyenesen igénybe vehető járatok tájékoztatója, mely a következő linkre kattintva érhető el: busz_tajekoztato.pdf

Javítóvizsga

A javítóvizsgákat augusztus 25-én pénteken 8.00-12.00 óra között tartjuk a régi épületben. Az érintett tanulók szülei külön értesítést kapnak.

Eszközlisták a 2017/2018. tanévre

1.a osztály (of. Bánfai Zoltán): 1a_osztaly.pdf